Jeżeli cenicie sobie Państwo ciszę, spokój i wypoczynek w otoczeniu górskiej przyrody – to miejsce stworzone jest właśnie dla Państwa.

Zlokalizowany w najstarszej dzielnicy miasta – Szklarskiej Porębie Dolnej, pozwala uniknąć hałasu i zgiełku komercyjnej części miasta, a jednocześnie zapewnia dogodny dostęp do miejskich atrakcji. Otoczony zielenią drzew, na rozstaju malowniczych, pieszych szlaków turystycznych, m.in. Szlaku Walońskiego. Tchnący historią, kuszący pysznymi, domowymi posiłkami, urzekający barem solnym w unikatowym wykonaniu – DW JAŚ oferuje chwile wytchnienia od wielkomiejskiego zgiełku, szybkiego życia, obowiązków i pełnej wyzwań codzienności.

Aby poznać Szklarską Porębę, dotknąć tutejszej historii trzeba pojechać tam, gdzie się ona zaczęła…

To właśnie tutaj możecie poczuć się Państwo „jak u mamy” – spędzić beztroskie dni na zaplanowanym przez siebie odpoczynku, zjeść prawdziwie domowy, smaczny posiłek przygotowywany w naszej kuchni czy też skorzystać z atrakcji oferowanych przez nas, m.in. wycieczek do pobliskiej Pragi, Skalnego Miasta lub Drezna. Chętnie służymy też radą i pomocą, siądziemy wspólnie Państwem przy mapie i zaplanujemy wyjście w góry, czy objazdową trasę po okolicy.

Ośrodek nasz prowadzimy „rodzinnie” – cała rodzina zaangażowana jest w stworzenie przyjaznego, ciepłego i unikatowego miejsca wypoczynku dla naszych Gości.

Skontaktuj się z Nami

Oferta i rezerwacje: http://www.jas.jgi.pl
Szklarska Poręba, Piastowska 27
Recepcja: +48 693 647 408
Godziny pracy: 8.00 – 22.00