Kompleks noclegowy Gajówka&Vita położony jest w spokojnej okolicy i oferuje widok na góry. Wszystkie pokoje i apartamenty dysponują telewizorem, bezpłatnym WiFi oraz łazienką z prysznicem.

Obiekt składa się z 2 budynków usytuowanych obok siebie. Apartamenty mieszczą aneks kuchenny, a pokoje wyposażone zostały w zestaw do parzenia kawy i herbaty. W cenę zakwaterowania wliczone są ręczniki i pościel.

Na miejscu znajduje się ogród ze sprzętem do grillowania i altaną. Personel obiektu służy pomocą w organizacji transferu lotniskowego. Udogodnienia obejmują także bezpłatny prywatny parking.

W okolicy można jeździć na nartach oraz uprawiać turystykę pieszą i rowerową. Obiekt dzieli 100 metrów od rzeki Żylicy. Najbliższy wyciąg narciarski, Skrzyczne, oddalony jest o 500 metrów. Odległość od skoczni narciarskiej Skalite wynosi 2,5 km, a od dworca autobusowego – 300 metrów. Zaledwie 150 metrów od obiektu znajduje się publiczny plac zabaw. Ośrodek narciarski Czyrna-Solisko dzieli 1 km od kompleksu.

Skontaktuj się z Nami

Oferta i rezerwacje: http://www.gajowkaszczyrk.pl
Szczyrk, Gajowa 10
Recepcja: +48 699 280 806
Godziny pracy: 8.00 – 22.00